Jump to content

Battle SyL3nT vs Cazador


PoS3!idOn!

Recommended Posts

Desi v1 a pus prea mult light si nu prea se intelege bine stockul votez v1 deoarece v2 nu are nici dimensiunea corecta e 150x270 pe cand v1 e 150x300 cum s-a cerut in battle, textul nu e prea racomandat la v2 e total pe langa cu text font tot deci v1 e mai bine pus la punct.

Link to comment
Share on other sites

Vot v1, v2 pare facuta in paint, fara suparare

Fara suparare dar tu chiar esti nesimtit, si la portofoliu ai spus asta, am zis sa o las asa si acolo dar nu ma mai abtin aici, nimeni nu le stie pe toate din prima, unii pot retine niste lucruri mai repede altii mai incet, asa ca te rog sa te abtii pe viitor ca nici tu nu esti zeu.

Black pearl, nu mai vota te rog daca tot tu postezi lucrariile pentru ca automat ce tu le primesti de la fiecare, si stii care a cui e. Multumesc !

#ON: Ambele lucrari sunt lafel de slabe/bune:

La v1 este aplicat un blur ok si textul este cat de cat bun, dar nu e nici macar bun, asa ca nu este foarte departe de v2 pentru ca la v2 efectele sunt foarte ok, un blur, un 3D si acele flares-uri sunt dragute  puse acolo bine si i da un + important, iar culoarea textului se asorteaza cat de cat cu stockul, chiar daca nu este bine ales fontul si nu a pus mai stiu eu ce efecte pe el.

Vot v2 !

Edited by Lime
Link to comment
Share on other sites

Fara suparare dar tu chiar esti nesimtit, si la portofoliu ai spus asta, am zis sa o las asa si acolo dar nu ma mai abtin aici, nimeni nu le stie pe toate din prima, unii pot retine niste lucruri mai repede altii mai incet, asa ca te rog sa te abtii pe viitor ca nici tu nu esti zeu.

Black pearl, nu mai vota te rog daca tot tu postezi lucrariile pentru ca automat ce tu le primesti de la fiecare, si stii care a cui e. Multumesc !

#ON: Ambele lucrari sunt lafel de slabe/bune:

La v1 este aplicat un blur ok si textul este cat de cat bun, dar nu e nici macar bun, asa ca nu este foarte departe de v2 pentru ca la v2 efectele sunt foarte ok, un blur, un 3D si acele flares-uri sunt dragute  puse acolo bine si i da un + important, iar culoarea textului se asorteaza cat de cat cu stockul, chiar daca nu este bine ales fontul si nu a pus mai stiu eu ce efecte pe el.

Vot v2 !

 

Foarte interesant.

In primul rand acest battle este anulat sa iti zic de ce , lucrarea nu e facuta de el ca sa iti zic ca nici PSD nu am primit de la el.

Nu mai arata cu degetu spre altii cand nu stii , terminati cu vorbitu fara a stii cum stau lucrurile , votul meu a mers spre lucrarea mai reusita nu spre persoana care a facut lucrarea asa ca , chiar daca primesc lucrarile in PM nu inseamna ca tin partea cuiva la fel cum a fost si Cazador vs Pillowtalk am votat creatia mai bine facuta , am orice drept de vot ca fiecare din aceasta comunitate.

Si sper sa o termini cu atacurile catre ceilalti membrii , nu te uita in gradina vecinului fara sa o vezi mai intai pe a ta, cum spunea cineva in trecut "Rade ciob de oala sparta" cam asa e si cu tine.

Topic Lock.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...