Jump to content

Cerere avatar ^dmG*SiLviu


SiLviu

Recommended Posts

 

Avatar/Semnatura/logo/Banner/etc : Avatar

Stock ( obligatoriu ) : 

Tema : 

Dimensiune :  cat o am acum .. nush 

Text : ^dmG*SiLviu

Culori Text : rosu si verde

Watermark ( RANGFORT obligatoriu ) RangFort

Efecte: 

Alte adaugari :

 

N-am completat la restu deoarece il vreau aproape ca al lui who ... daca se poate sa schimbati culoarea si cate un efect in rest e perfect. 

Salut.

Link to comment
Share on other sites

Am zis, se poate modifica orice in el , doar sa aiba o tangenta cu a lui , si daca-l faci tu Kurtos cred ca o sa iasa cv frumos , designerii pe care ii avem mi-au raspuns.. nu stie nici 1. Da frau liber imaginatiei si sigur va iesi cv bn .

Salut

Link to comment
Share on other sites

Iti voi face eu ceva in timpul meu liber Silviu, munca ma omoara, plus ca AE-ul imi da ceva eroare cand il deschid, dar nu e asta problema majora, ci timpul.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cine este acel who . M-am uitat printre membrii comunitatii , insa degeaba.

Imi poti lasa un link cu acel membru sau poza sa vad exact cum vrei ?

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca ai vrut poza exact ( sau ma rog aproape ) ca a lui who , insa nu am cum sa reproduc / sa fac exact acelasi avatar cum are el si sa schimb doar culoarea si sa scot  / adaug un efect. Ti-am facut in schimb ceva asemanator ( mai mult sau mai putin ).

Am pastrat aceeasi tema in schimb ( foc & scantei ) , insa la aceasta tema nu am avut cum sa iti fac textul rosu & verde deoarece ar iesi urat ca naiba , asa ca ti-am facut textul simplu.

Sper sa iti placa. ->

                     

6ApbdYS.gif     sau   j3tklL6.gif

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos sunt exact ceea ce am vrut ! Esti un designer foarte bun si iti meriti pe deplin locul in aceasta comunitate ! Poti da T/C  Si s-o tii tot asa :*

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...