Jump to content

Cerere Avatar wHo


wHo

Recommended Posts

Avatar/Semnatura/logo/Banner/etc : Avatar


Stock ( obligatoriu ) : Pun acest link cu video 

si as dori sa se taie din el de la minutul 1:46 la 2:52. Nici mai mult nici mai putin.

Tema : -


Dimensiune : Cea mai mare pe care o pot purta.


Text : -


Culori Text : ALB


Watermark ( RANGFORT obligatoriu ): Sus in dreapta Rangfort iar jos in stanga wHo, sau si in mijloc cum va este voua mai usor.


Efecte:  Aici nu mai bag :D


Alte adaugari : Imi cer scuze daca unele campuri nu sunt completate corect dar cred ca intelegeti ce vreau. Multumesc.


Link to comment
Share on other sites

Am citit de 4 ori  cererea ta si nu pot sa imi dau seama ce vrei defapt.

Vrei sa tai din videoclip sa las doar portiunea aia si sa scriu numele tau sau vrei avatar? Cum vrei sa iti fac avatar dintr-un videoclip?

Link to comment
Share on other sites

De ex cum il are Kurtos, vreau sa tai din videoclip sa lasi doar portiunea aia, si sus sa scrie: Rangfort si jos wHo. Acum sunt mai explicit? 

Link to comment
Share on other sites

Da , insa tu ceri un minut , un minut facut in .gif nu o sa il poti uploada orice ai face. Iti tai videoclipu in 10 secunde , insa este imposibil sa il fac .gif si sa suporte forumul.

O sa incerc sa scad din calitate in asa fel incat sa ma incadrez in 2mb si sa se si inteleaga.

Link to comment
Share on other sites

Forumul suporta nu e bai, doar sa nu depaseasca 3MB si 150 x 250, atat.

Nu am cum sa ii fac 1 minut si ceva in 3mb , un .gif de 3 secunde are 1.11 mb. Insa o sa incerc sa fac cat pot din videoclip.

 

Who te rog frumos sa imi dai videoclipul descarcat , nu imi trebuie linkul de pe youtube . Nu reusesc sub nici o forma sa il descarc.

 

L:E:

 

Au imi cer eu scuze am gresit era de la 1:46 la 1:52. Chiar imi cer scuze.

 

Atunci pot sa il fac :)) , dami doar videoclipul downloadat te rog.

 

L:E2:

Format .avi sa fie , nu mp4 .

Edited by Denisa
Link to comment
Share on other sites

Nu e ceea ce mi-am dorit sa iasa , dar deja am depasit limita.

Nu o sa il poti uploada , nu stiu ce sa scot din el , zi-mi ce vrei sa modific.

Untitled_1.gif

 

 

Are 4 mb , daca adaug si textu depaseste si mai mult.Pot sa scot efectul de twitch si sa las doar efectele de claritate , insa va fi simplu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nu e ceea ce mi-am dorit sa iasa , dar deja am depasit limita.

Nu o sa il poti uploada , nu stiu ce sa scot din el , zi-mi ce vrei sa modific.

Untitled_1.gif

 

 

Are 4 mb , daca adaug si textu depaseste si mai mult.Pot sa scot efectul de twitch si sa las doar efectele de claritate , insa va fi simplu.

Fal cum crezi tu ca e mai bine :D Tu esti autoarea :)

Link to comment
Share on other sites

sqzJzRB.gif

 

Deci nu am cum sa pun niciun efect fara sa depasesc 3 mb , am incercat pe putin 40 de efecte .. tot ajung la 4-5 mb.

Am scazut si 2 secunde din videoclip , insa degeaba. In afara de efectele de claritate , nu reusesc nimic sa pun , nici macar un amarat de twitch.

Daca nu iti place asa simplu sau vrei sa schimb textu ( font , efect ) , lasami pm sau daca vrei alta tema.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...