Jump to content

Cerere Plugin AMXBANS


LoCo Gentleman

Recommended Posts

Nume :

AMXBans

Versiune :

6.13

Descriere detaliata :

Acest plugin este un o baza de date a banlist-ului unui server, care inregistreaza automat banurile date pe server!

Acesta se "leaga" de forum, iar utilizatorii forumului pot accesa si cauta ( cu functia search ) playerii banati ( dupa nume/ip/SteamID )

Cererea nu este pluginul, ci o modalitate in care il pot lega de forum!

Link-uri : AMXBans

Link to comment
Share on other sites

Eu unu nu gasesc, daca imi vine o idee sa forumlez intrebarea pe google in alt fel si o gasesc revin cu edit....

Poate gaseste marvel_team ca si el lucreaza aici.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, XxAlexX7657 said:

Eu unu nu gasesc, daca imi vine o idee sa forumlez intrebarea pe google in alt fel si o gasesc revin cu edit....

Poate gaseste marvel_team ca si el lucreaza aici.

Am gasit tutorialul AICI, doar ca nu stiu daca pot folosi forumul sa ma leg la el. Pentru ca ban-urile se afiseaza intr-o pagina web

Link to comment
Share on other sites

Stai ca m-ai aburit de tot zici ca o tras un regiment cu musketa si eu eram in fata lor.......

Din ce am vazut acolo ai 2 moduri: 1 pe server, 2 pe forum....

Uite ca sa nu te complici fa classic cum se facea si pana acum fa o lista pe forum cu fiecare admin la banare sa de-a topic or remove simplu si eficient.
Fiecare banat este afisat in accea lista dar uite asta o poti face si pe forum banezi si faci o lista Ban-List ca asta chiar este la forumuri fiecare admin face topic Nume, Admin executor, dovada, motiv etc.

 

Nu ma m-ai colplic scuzama dar vreau sa fac o cerere pentru niste iconite si mai am de schimbat cate ceva la clan ca am schimbat numele..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, XxAlexX7657 said:

Stai ca m-ai aburit de tot zici ca o tras un regiment cu musketa si eu eram in fata lor.......

Din ce am vazut acolo ai 2 moduri: 1 pe server, 2 pe forum....

Uite ca sa nu te complici fa classic cum se facea si pana acum fa o lista pe forum cu fiecare admin la banare sa de-a topic or remove simplu si eficient.
Fiecare banat este afisat in accea lista dar uite asta o poti face si pe forum banezi si faci o lista Ban-List ca asta chiar este la forumuri fiecare admin face topic Nume, Admin executor, dovada, motiv etc.

 

Nu ma m-ai colplic scuzama dar vreau sa fac o cerere pentru niste iconite si mai am de schimbat cate ceva la clan ca am schimbat numele..

Apreciez interesul dat acestui topic si sfatul dat, dar eu incerc sa scap de modalitatea "clasica" de a posta codatii pe forum ( care mananca din timpul adminului ) si a folosi una, la fel de clasica, care poate ajuta adminii sa gaseasca playerii banati fara sa stea sa caute in banlist-urile fiecaruia!

De aceea astept un raspuns din partea administratorilor

Link to comment
Share on other sites

Domne nu stiu sunt bun la creat addonsuri nu pluginuri..... daca era de zm te punea m sa mergi pe zombiemod.ru acolo luam eu tot pt ZmCsO.... dar sa fiu sincer de ban nici o data nu m-am muncit sa fac ceva adica era bagat din addons ne avand server classic nu m-am bazat pe acceste chestii standard.

Sincere scuze sigur stie marvel_team daca nici el atunci ghinion citesti de 10 ori si intelegi eu cand am bagat modele la arme si schinuri asa am facut nu intelegeam am incercat pana mi-o intrat cva in capatana

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...