Jump to content

Cerere avatar LighT


LighT

Recommended Posts

Tema pozei :  Ploaie - cât mai puţină lumină (dark themed)


Text principal:  LighT


Text secundar : Rangfort


Alte precizari : Să fie animată, picăturile de ploaie să cadă pe text.


 


Spor la treabă!


Link to comment
Share on other sites

Picăturile să cadă peste tot, dar vreau efectul de "raindrop splash" pe text. 

Ar fi tot ceva ca a ta, doar că mai întunecată, textul mai mare (ca să se vadă efectul dorit) şi fără sticla pe care cad/alunecă picăturile de ploaie.

Link to comment
Share on other sites

Acum ai explicat cum trebuie.

Ceea ce vrei tu este in c4d sau orice alt program de modelare 3D , nici de cum in AE sau PS si nu dispun de acele programe .

Imi pare rau , dar nu te pot ajuta.

 

L:E:

Aolo, dar cum sa fie chestia aia in c4d, in c4d se foloseste decat de tip modelare tridimensionala, a si specificat ce vrea raindrop slpash, poti downloada pluginul si sa-i faci in AE, o sa-ti fac eu... pentr ca am si adobe bridge si ps si AE si c4d si sony vegas ma descurc

 

Eu am invatat in c4d , daca tu stii in AE go ahead.

In loc sa faci post aiurea , mai bine veneai cu creatia.

Edited by Denisa
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Acum ai explicat cum trebuie.

Ceea ce vrei tu este in c4d sau orice alt program de modelare 3D , nici de cum in AE sau PS si nu dispun de acele programe .

Imi pare rau , dar nu te pot ajuta.

 

Aolo, dar cum sa fie chestia aia in c4d, in c4d se foloseste decat de tip modelare tridimensionala, a si specificat ce vrea raindrop slpash, poti downloada pluginul si sa-i faci in AE, o sa-ti fac eu... pentr ca am si adobe bridge si ps si AE si c4d si sony vegas ma descurc

Link to comment
Share on other sites

Caut un background întunecat, nu vreau stocks de genul. Textul să fie static, după cum am mai spus, vreau efect de raindrop splash doar pe text.

Aştept lucrarea lui OLAF.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...