Jump to content

Reclamatie Silviu


sP1n

Recommended Posts

Nick-ul personal : sP1n
Nick-ul adminului reclamat : Silviu
Motiv : Ban [ pe motiv ca el e smecher si ma injura,iar daca il injur si io imi da ban , ca el are grade ]
Dovezi care să susţină cele zise de tine: 

In primul rand situatia sta asa : Mix on , eram 10 pe sv silviu spectator , iese om , ne trebuie +1 , Silviu afk , il asteptam 1-2 runde ca oricum nu intrase om , ii dau kick sa vada lumea ca suntem 9 si ne trebuie +1 , intra silviu inapoi dupa 10 runde , intreaba cine a dat kick , ii raspund ca eu , el zice sa ii mai dau o data , eu ii dau , intra inapoi pe sv si ma injura , il injur si eu , apoi imi da ban [motiv : marsh]

 

Pozele din consola : http://www.girlshare.ro/33882414.5

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum i-am spus si lui silviu , greseala ii apartine . Dar si tie sp1n . Sa incep cu cele facute de silviu , nu stai pe server afk mai ales atunci cand oamenii au nevoie de un om , pt un player daca vrea sa intre , da intai game info sa vada daca au nevoie de oameni , automat daca pe sv se joaca 5 vs 4 iar tu esti afk sunteti 10 , player-ul se gandeste ca sunteti 5 vs 5 . Nu trebuia sa il injuri pe sp1n , pt ca el are perfecta dreptate in cazul asta , nu vreau sa crezi ca eu tin cu el sau ca  am ceva cu tine , dar asta este adevarul.

 

sp1n - Ca si admin , nu trebuia sa il injuri , precizez : CHIAR DACA EL TE-A INJURAT PRIMUL. Am pierdut  , si pierdem playery numai pe greselile voastre ca va dati mari ca aveti grade sau ca sunteti super mega protejati pt ca sunteti mai vechi in comunitate . Din moment ce am venit ca mix manager s-au cam schimbat lucrurile iar toti sunteti egali in drepturi ! 

 

Bun , toti spuneti ca spin joaca cu coduri , ca e cine stie ce mare codat ! De cate ori nu v-a pus demo pe forum , sau de cate ori nu a fost baiat cu voi ? cum ati vrea sa reactioneze cand voi sunteti primi care il atacati sau il injurati de m***i ? Serios ! Daca mai vad d-astea actionez cu remove direct ! Silviule , imi pare rau , vei avea -1 din partea mea ! Astept si alti admini sa-si dea cu parerea iar spin a fost debanat.

 

@ Silviu , spin ! Daca aveti ceva de comentat , comentati in acest topic insa in limita bunului simt.

Edited by aLexftw!
Link to comment
Share on other sites

Spin e curat , Silviu a inceut . Asa se zicea si de mine la inceput ca am wall / aim si cate ******* .. Dar la acum toti ma cunosc , chiar si spin care mi se parea ofticat pe mine . 

Nu doresc Remove / Degradare , dar doresc linistea apelor pe server . 

O zi buna .

Stima si respect.

Link to comment
Share on other sites

Nu am nimic cu el, nu vreau anturaj cu el , vreau sa ma lase sa ma joc,atat pe mine cat si pe restu pentru ca tuturor le cam vorbeste de sus si de aceea pierdem playeri , cred ca i s-au urcat gradele la cap , si atat aveam de zis .

Edited by sP1n
Link to comment
Share on other sites

sP1n bai baiatule zimi si mie cn te crezi sa ma injuri ma ? Cum am vb si cu Alex am fost afara 5 min sa-mi iau cafeaua nu era mare paguba, dar te-ai trez u sa-mi dai kick ... ok sa zicem ca a fost vina mea [afk] dar crezi ca eu sunt carpa ta ma ? cu [mm] [bag si scot in ..,] sa vb cu cn vrei u ma da nu cu mn ca eu nu am nimic cu nimeni dar nu permit cateva chestii, eu am incercat cat de mult posibil sa tin liniste pe sv ... dar vad ca voi sunteti invatati ca in jungla sa va injurati etc. Nu va privesc "de sus" chiar deloc suntem o "echipa" dar vad ca sunt si cativa impotriva persoanei mele. Si nu-s singuru care ti-a dat ban ti-a dat si edi si mai multi, controleaza-ti limbajul veziti de ale tale si nu se ia nimeni de tn asa.... ca nebunu. 

 

Cat despre "-1" daca imi dai imi dai aiurea...puteti da T/C

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

^dmG*SiLviu bai baiatule ia zimi si mie cine te crezi sa ma injuri ma ? Cum am vb si cu Alex erai afk 5 minute si ti-am dat kick , iar pentru un kick tu ai intrat revoltat inapoi si mi-ai zis sa iti mai dau o data , ai intrat iar si ai inceput sa te dai cocos cu amenintari , ca faci ca dregi , si apoi ai inceput sa ma injuri , nu ai nimic cu nimeni , dar mereu ai ceva de comentat . Daca nu ma injurai nu cred ca te injuram , pe dovezile mele se vede ca ai inceput sa ma injuri , daca ai tu alte dovezi te rog sa ni le arati si noua . Nu mai fi asa cocos intre 4 pereti :)

Link to comment
Share on other sites

Subiect inchis ! Silviu ai -1 , sp1n daca te injura il lasi , nu mai continuati vreo cearta ! Daca el te injura , faci print , vi pe forum si faci o reclamatie ! Nu trebuie sa il injuri si tu la randul tau sa ii arati ca esti mai cocos ca el .

 

@ Ultimul avertisment !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...