Jump to content

Întrebare.


Snupy

Recommended Posts

Salut, ca să le trimit ticket la cei de la valve, trebuie neapărat să am un CD key care l-am cumpărat ?Mi-a fost furat un cont de steam, eu n-am făcut cumpărături la el, l-am cumpărat de la cineva și acum mi-a fost furat, îl mai pot recupera ?

Link to comment
Share on other sites

Nu cred că îl mai poţi recupera. În mod normal îţi cer un CD-key la un joc pe care îl deţii.

 

 

Mda, 100% nu se mai poate recupera ?

 

Nu că stau in 20 de lei că atat am dat pe el, dar îmi e de prietenii de pe el și grupurile în care eram Administrator.

Link to comment
Share on other sites

Îţi trebuie exact CD-Key-ul care a fost activat pe acel cont, dacă a fost al tău şi nu ai cumpărat contul de steam de la cineva.

Nu poţi recupera un cont de steam cumpărat de la cineva de pe vreun forum.

Fără dovada achiziţionării jocurilor de pe acel cont de steam, nu ai ce recupera.

 

Dacă ai CD Key-ul luat de la un magazin online şi nu de la vreo persoană de pe net, caută-mă şi te ajut.(PM)

 

P.S. Nu mai posta linkurile a ceea ce postezi pe forum in Shoutbox.

Link to comment
Share on other sites

Îţi trebuie exact CD-Key-ul care a fost activat pe acel cont, dacă a fost al tău şi nu ai cumpărat contul de steam de la cineva.

Nu poţi recupera un cont de steam cumpărat de la cineva de pe vreun forum.

Dacă nu ai dovada achiziţionării jocurilor de pe acel cont de steam, nu ai ce recupera.

 

Dacă ai CD Key-ul luat de la un magazin online şi nu de la vreo persoană de pe net, caută-mă şi te ajut.(PM)

 

P.S. Nu mai posta linkurile a ceea ce postezi pe forum in Shoutbox.

 

Nu am, l-am cumărat de la cineva, mulțumesc.

 

P.S. scuze pentru faza cu chat-ul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...