Jump to content

ArN's Gallery


ArN

Recommended Posts

Probleme la alegerea textului. Mai bine nu pui text decat sa strici tot avatarul.

Semnaturile pe render majoritatea sunt facute dupa tutoriale , cum ar fi aceasta ->

TlHONPA.png

La smudge , renderul parca iti iasa din creatie. Incearca atunci cand faci o semnatura pe smudge sa dai cu smudge tool un pic si pe render , atunci renderul va parea ca face parte din creatie , nu ca iasa din ea.

In rest frumos blur , KW.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poate ca am mici probleme la text, dar nu incat sa strice lucrarea.. Am vazut pe aici lucrari in care textul/culoarea textului nu aveau legatura cu imaginea. Textul de la lucrarile mele nu este un text pentru cineva anume daca ma intelegi. Eu am dat acel "ArN design" pentru pur si simplul fapt sa am putina originalitate (fontul este Visitor , de asemenea..)

Pot face si lucrari pentru cineva anume in care textul da frumos. Nu iti pot arata pentru ca am lucrari cu numele altei comunitati in ea :D.

Multumesc de parere ! Apreciez.

Astept in continuare critici/pareri/sfaturi :D.

New : LsRJLhe.png

Link to comment
Share on other sites

Cand ai postat portofoliu aici , inseamna ca ai vrut sa iti arati lucrari , insa tot odata cred ca ai fost constient ca o sa primesti atat critici , cat si sfaturi. 

Legat de text , da ai mici probleme , insa ceea ce am spus a fost la modul general.

 

. Am vazut pe aici lucrari in care textul/culoarea textului nu aveau legatura cu imaginea. 

 

Stiu ce zici , am incercat sa le dau sfaturi , cei care au inteles s-a vazut o schimbare , cei care nu , nici ca m-am mai obosit.

 

@ Legat de lucrarea ta:

Puteai pune un stroke si un text .

Smudge-ul ala e usor de realizat , incearca ceva mai avansat. Oricum este de apreciat ca lucrezi pe rendere / smudge-uri.

Am rugamintea la tine daca poti sa postezi mai multe lucrari deodata.

Succes.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...