Jump to content

[Portofoliu]N3V3R


N3V3R

Recommended Posts

 

Daca aud pe cineva ca imi cere psd sau ma face ripper automat zbor de aici! Sunt Facute de mine .

Zbori de aici ? :)))

E de obligatia ta sa prezinti PSD , nu te mai ataca aiurea ca nu e cazul.

Avatare simple facut cu blur , nu iti va cere nimeni psd pentru niste avatare facute in 2 minute.

 

Ai probleme la textul principal , axeaza-te pe el.

Link to comment
Share on other sites

Zbori de aici ? :)))

E de obligatia ta sa prezinti PSD , nu te mai ataca aiurea ca nu e cazul.

Avatare simple facut cu blur , nu iti va cere nimeni psd pentru niste avatare facute in 2 minute.

 

Ai probleme la textul principal , axeaza-te pe el.

Nu imi ia 2 minute pentru ca eu pun suflet in creatiile mele si vreau sa iasa cat mai OK din punct de vedere vizual. Nu ma atac, daca vrei sa pari intresanta te rog sa te duci in alta parte ;) nu ma intreseaza faptul ca esti administrator atata timp cat nu stii sa vorbesti frumos cu membri nou veniti, probabil din aceasta cauza si activitatea comunitatii atat de slaba. Stiu ca am probleme cu textul principal , multumesc frumos de critica, o voi considera ca o critica constructiva desi semnatura si avataru tau cam lasa de dorit faptul ca ai vreo treaba cu design-ul. Iti urez o zi buna.

In continuare alte trei avatare "facute in doua minute"

Nr8jK5d.png GyKUJHq.png 5Y2KT6z.png

Edited by N3V3R
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Suntem in plina dezvoltare.

Nu te-am jignit , tu ai inceput sa vi cu texte ca zbori de aici daca iti cerem psd , ti se pare normal?

Nu iti ziceam nici pss daca nu veneai si repet cu texte de genul , chiar din contra iti ziceam ca te astept cu o cerere la design.

In momentul in care ai postat portofoliu ai stiut ca este posibil sa ti se ceara psd  , sa te faca ripper etc.

 

Link to comment
Share on other sites

y7bizm5.png asta mi-a picat cu "tronc" :)) ( daca te rog frumos mi-o personalizezi ? :o3 )  => Off.

On: Lucrezi frumos in PS, dar as vrea sa vad si o incercare in render ( la alegerea ta dar sa vi cu before & after )

 

 

LE:

Avataru meu e pe render   :D

 
Dai un edit cu after :D
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...