Jump to content

Cerere Moderator Don't you see me? [ACCEPTAT]


eLegganT

Recommended Posts

Nume : Robert
Nick : Don't you see me?
Vârstă : 15
Motiv : Imi place aceasta comunitate la nebunie . Oameni de nota 10 . 
Adresa de contact : diz.twist Y!M . 
Timp alocat forumului : 6-7 ore pe zi + noaptea 

Ce sectiuni doresti sa moderezi ? Orice sectiune mi-se ofera ! 
De ce ai ales aceste sectiuni ? -
De ce doresti sa moderezi in aceasta comunitate ? Vreo sa o populez mai mult .
Ai mai moderat pe IPB ? Sincer ,nu . 
Ce intelegi prin "Post hunt" ? A nu face spam. 
Ce intelegi prin "Dublu post" ? Este atunci cand o persoana posteaza 2 mesaje consecutive in loc sa foloseasca cuvantul EDIT .
Ce inseamna "Warez" ? Un warez este distributia ilegala a unui continut protejat ,prin internet sau prin orice alt mijloc informatic. e.x. CD !

Ce inseamna "NSFW" ? Need For Speed World ,cred . 
Care este diferenta dintre post hunt si off-topic ?  POSTHUNT= Nu face spam . OFF-TOPIC : Intr-un topic se vorbeste despre ajutorul sv si cineva vorbeste despre jucarii . Asta inseamna off-topic !
Ce planuri ai ca sa sporesti activittea membrilor in sectiunile pe care doresti sa le moderezi ? O sa ma gandesc pe parcurs .

Ai citit regulamentul forumului ? Desigur . Nu trec cu vederea ca altii .                                                                                                                                                           Multumesc ! 

Link to comment
Share on other sites

Scuzele mele ca postez dupa tine Adry .

Vad ca esti jucator CS GO , momentan o sa fi pe sectiunea CSGO Resurse , vedem cum te descurci acolo si daca doresti pe parcurs ti se va da mai multa responsabilitate si pe alte sectiuni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...