Jump to content

[Concurs] Halloween


Denisa

Recommended Posts

m1RDNX9.png


 


Se apropie si iubita sarbatoare a copiilor si anume HALLOWEEN-UL , asa ca va propun urmatorul concurs :


Ca sa imbunatatim aspectul forumului am hotarat sa inlocuim bannerul comunitatii cu unul care sa se potriveasca acestei sarbatori.


Dimensiunile trebuie sa fie cat bannerul de mai sus ( cel actual pe forum ).


Tema: Halloween


Pe banner trebuie sa scrie : Happy Halloween , Rangfort


NU este obligatoriu sa contina logo-ul RF , defapt chiar va rog sa nu il includeti , insa trebuie scris RANGFORT.


Timp de realizare : 7 zile , ora 23:59 ( 30 octombrie 2014 )


Castigatorul celui mai reusit banner va putea sa isi schimbe custom title-u + un pack resurse Photoshop de 4GB + mandria de a fi autorul bannerului care va reprezenta comunitatea timp de o zi.


Oricine poate sa participe la acest concurs ( in special Designerii ).


Nu va grabiti , aveti timp o saptamana .


Fie ca cel mai bun / frumos banner sa castige.


Succes participantilor.


 


In cazul in care aveti vreo nelamurire / intrebare puteti sa mi le adresati prin PM.


Comunitatea RANGFORT.RO isi rezerva dreptul de a modifica oricand regulamentul concursului sau de a descalifica orice participant in cazul in care acesta este prins ca face RIP.


  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

 

Dimensiuni 1360x120(Astea sunt cele actuale).Revin cu edit cand il fac.Am lasat mesaju ca sa se stie dimensiunile.

 

 

Am vrut sa dau edit dar nu pot . =))

 

0E2LnA7.png

 

KnyA8AG.png

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Nu am avut ce face si m am gandit sa fac si eu cateva..nu prea ma pricep dar daca poate sa participe toti am zis sa incerc si eu! :D 

 

mrs3ed.png

 

 mj63k4.png

59vxn8.png

 

ml72uo.png

 

30rnxwo.png

 

6e23a9.png

 

kd1jer.png

 

2884avq.png

 

2nbw0b4.png

 

2zekku0.png

 

2iiaeit.png

 

34fbjmf.png

 

14dda50.png

 

11llgm9.png

Link to comment
Share on other sites

Scuzati intarzierea.

Castigatorul este HocusPocus cu bannerul ->

KnyA8AG.png

 

Acesta va fi pus pe forum in cursul zilei de astazi , il rog sa ma contacteze pentru pack-ul de resurse si pentru schimbarea user title-ului ( in cazul in care doreste ).

Felicitari tuturor participantilor , ne bucuram ca ati participat atat de multi si speram ca si in viitor competitia sa fie atat de stransa.

Happy Halloween.

 

T/c

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...