Jump to content

Modificari @ Teamspeak


Denisa

Recommended Posts

S-au scos aproape toate accesele , iar cele care au ramas le puteti vedea aici ->

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/11040-staff-teamspeak/

 

De acum inainte gradele se vor da pe activitatea pe care o ve`ti avea pe TS3 , pe merit . Cererile vor ramane deschise , insa se va incepe de la gradul de Moderator .

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Accese scoase:

Moderator

kiNEZU. - Inacitivtate

Darth - Inactivitate

TeG!^KenT - Inacitvitate

DJ

DemonHunter - Inactivitate

Maluma - Inactivitate

 

Mariri:

Super Moderator

Seth - Activitate

Seak - Activitate si implicare

DJ

Seak - Se va ocupa cu testarea DJ-ilor

 

Curand vor fii modificate iar accesele in cazul in care nu aveti activitate se ia -1 sau remove.

Edited by BlackPearl
update
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Serverul va fii reinstalat si toate gradele vor fii pierdute , inainte sa reinstalam tot serverul m-am decis sa fac un update la staff in acest topic ca sa tinem evidenta celor care au gradele pe server.

Cei care sunteti trecuti in acel topic dupa reinstalarea serverului va trebui sa contactati pe cineva din Administratori sau sa lasati PM pe forum pentru a va adauga gradele inapoi.

 

Intre timp tin sa anunt ca myCro si-a pierdut gradul definitiv pe server si nu v-a mai avea nici o sansa sa revina in STAFF-ul serverului deoarece a facut abuz de privilegiul oferit.

Majoritatea care au sau vor primi remove va fii din cauza inactivitatii , in curand voi face un nou update in aceasta privinta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

In urma unor divergente din trecut si problemele care au fost am decis sa mai oferim o sansa.

Am revenit partial pana imi termin ultimele probleme personale de rezolvat si am decis sa scoatem toate banurile date pe serverul de TeamSpeak 3. Practic toti cei care au fost banati pe buna sau pe mai putin buna dreptate vor primii inca o sansa , deci prin toate fiind spuse profitati de aceasta sansa si nu va bateti joc de ea ca alta nu vom mai oferi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Accese scoase

BH 92 HVL # inactivitate

Canale sterse

<<{{Dante Nikolas}}>>
"bNNNq"
"Hristu's space"
"Dragosel"
"eXceSs" 

"Lorena"
"Real Low Sparks" 
 "FIZZO / Sp1dey" 

De altfel au fost sterse accesele secundare celor ca nu au mai activat

Cei care au canale permanente si nu sunt activi pe acest teamspeak vor ramane fara canale.

La fiecare 15 zile vom verifica activitatea acestor canale.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...