Jump to content

Invitatii Gameminer


Denisa

Recommended Posts

GAMEMINER - Este un site unde poti castiga jocuri pentru Steam gratuit , insa necesita invitatie si logare cu Steam.

Asa arata platforma -> http://i.imgur.com/ChMjBj7.png

 

Dupa ce va logati cu Steam-ul , o sa va apara o casuta unde va trebui sa introduceti key-ul respectiv.

Este un site 100% sigur , aici am castigat o parte din jocurile care le-am facut cadou la giveway-uri , TOTUSI nu va asteptati sa primiti cate un joc / gift / key in fiecare zi , necesita rabdare , INSA nu cred ca este greu sa dati 3-4 click-uri pe zi.

Am castigat jocuri ca Avencast , Rush Of Glory , Lucius pana si Counter Strike 1.6 , Payday Heist sau Mafia II.

Nu stiu cati dintre voi stiu de acest site , insa pentru cei care nu au auzit inca , va pot oferi invitatii sa va incercati si voi norocul.

Rugamintea mea este ca odata ce folositi key-ul pentru activarea contului , sa postati in acest topic , ca sa nu fie discutii.

@ Daca ai jocuri in valoare de 200 de euro pe steam , nu aveti nevoie de invitatie.

 

If your account has $200 worth of games, you can sync it and join without invite code.

Insa pentru cei care nu au valoarea asta pe steam , voi posta zilnic cate un cod pentru inregistrare.

 

http://gameminer.net/

Acesta este primul key :

 

d182c4b28db265b0accef3b450fe9ba7

 

Cine are nevoie de ajutor ma puteti cauta , odata ce key-ul de mai sus este activat , iar persoana respectiva va posta , voi lasa urmatorul key si tot asa.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 

2059e1ca6ff10cb7077b2ce92a9bb022
Sper sa fie bun.

 

Nu este bun.

 

Vallentin : O mers si o fost luat de BlackPearl.

 

LucHyan :Ok, dar va rog sa lasati reply , dacă este luat .

Link to comment
Share on other sites

Cei care au jocuri pe steam in valoare de 200 euro pot intra pe site fara invitatie , doar o singura invitatie la 24 de ore pot da .

Maine voi posta urmatorul key , v-am rugat la inceputul postului sa postati cei care luati key-ul ca sa nu incerce si altcineva aiurea si sa nu iasa discutii .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Am luat eu invitatia de la Vallentin desi nu trebuia a fost greseala mea ... o sa pun eu cod de invitatii 2 deoarece pe unu din conturi am jocuri peste $200 valoare si o sa primesc cate o invitatie pe fiecare cont dupa care o sa le postez aici.

Link to comment
Share on other sites

Snapshot_2015_02_13_184527.png
 

 

 

Cei care au jocuri pe steam in valoare de 200 euro pot intra pe site fara invitatie

 

Inseamna ca de asta ma lasat sa intru si eu ... ca si mie imi aparea o eroare la keyu ala.

Link to comment
Share on other sites

094731073f3f374f3b3b1ee7ea4f0901

 

Sa aveti de unde alege .

 

Acest cod o fost luat de TempesT dar vad ca nu a postat.

Dovada :

 

fq0d1Ky.png

4ZydkX0.png

 

 

 

Cod nou : b29f4c6728f2f97864262b77b841aed8

 

Postati cei care luati codurile ca nu-i asa greu..

 

 

 

Invitatie:

45e19d94bdbaf452ed213a63d25971d1

80fb2feb48a695ba6d93b5f62905f233

 Primul cod numai merge , o fi fost luat si nu o postat, iar al2lea l-am luat eu cu alt steam.

Edited by Vallentin
Link to comment
Share on other sites

 

Invitatie:

45e19d94bdbaf452ed213a63d25971d1

 

 

Acest cod a fost utilizat de catre PuncT voi reveni curand cu alte coduri , PuncT te rog frumos sa si confirmi acest lucru.

 

 

 

Invitation code Expires in Status 45e19d94bdbaf452ed213a63d25971d1 - Invited ghioccosmin811

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...