Jump to content

[Rezolvat] Demo : B!P


20 CM Records

Recommended Posts

☑ Nickname-ul playerului :B!P

☑ IP /SteamID player :-

☑ Demo (link) / Screenshots (links) :http://www.2shared.com/file/cmPryVv1/bip.html

☑ Codul de care il suspectez :

☑ Server-ul pe care a fost inregistrat :RESPAWN.RANGFORT.RO

☑ Am inregistrat demo-ul folosind STEAM / NON-STEAM :non-steam

☑ Alte comentarii (faze suspecte, etc.) : Vreau o parere cu privire la acest demo, daca playerul respectiv a folosit sau nu wall. Multumesc anticipat!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca risc 2 puncte de warn practic nu as avea voie sa postez aici dar...

 

 

☑ Nickname-ul playerului :B!P

☑ IP /SteamID player :-

☑ Demo (link) / Screenshots (links) :http://www.2shared.com/file/cmPryVv1/bip.html

☑ Codul de care il suspectez :

☑ Server-ul pe care a fost inregistrat :RESPAWN.RANGFORT.RO

☑ Am inregistrat demo-ul folosind STEAM / NON-STEAM :non-steam

☑ Alte comentarii (faze suspecte, etc.) : Vreau o parere cu privire la acest demo, daca playerul respectiv a folosit sau nu wall. Multumesc anticipat!

 

SteamID: STEAM_0:1:42265796 

Si nu e non-steam e steam on deja am controlat.

Link to comment
Share on other sites

Nici vorba de wall , sunt faze normale de respawn , plus ca-i auzea cand se respawnau langa el ( daca se mai sta la sunet pe respawn in 2015 ) .

 

Imi da eroare la viewdemo si nu pot sa va zic minutul si secunda , dar la un moment dat s-a respawnat unu langa el dupa cutie , l-a auzit , s-a dus inspre el insa era debusolat prin ce parte o sa apara . Deobicei playerii astia mai inteligenti cu wall , mai arunca un flash ,  un he la vrajeala unde nu e nimeni , sau se mai uita dupa un colt chiar daca stiu ca nu e nimeni acolo doar ca sa creada adminii ce se uita pe ei ca nu au nimic , dar in faze din astea la limita in care e posibil sa mori , ii tradeaza wall-ul , dar nu e cazul la acest player .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...