Jump to content

Cerere Designer | RESPINS


.DarKofDeaD.

Recommended Posts

Model cerere:

Nume : Leonard Alexe
Nick : .DarKofDeaD.
Vârstă : 17 ani.
Motiv :  Pentru ca m-am nascut in 1998
Adresa de contact : Y!M: leonardalexe48
Timp alocat forumului : 1 ora jumate.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : 1 an.

De ce te-am alege pe tine ? : Deoarece am lucrari deosebite in photoshop.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Deoarece indeplinesc toate cerintele pentru a detine o asemenea functie.

Experienta [ Creatii ] : Am lucrari vechi, dar daca vrei, Denisa, imi poti da un test, avatar/semnatura/logo ce vrei tu. Am lucrari cu numele altor comunitati pe ele, pentru ca mai am gradul de designer pe multe comunitati.

Link to comment
Share on other sites

Membrii au fost destui care au facut cerere de designer doar pentru culoare sau un background  <_<,care nici macar nu au postat o creatie.

#Contra.

 

Daca ai da battle cu mine, n-ai face fata. Nu mai lua decizii inainte sa cunosti.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai da battle cu mine, n-ai face fata. Nu mai lua decizii inainte sa cunosti.

Nu te lauda singur,plus ca te-ai dat mare si tare in ps si la cererea asta Click

Nu-mi inspiri seriozitate.

Edited by Revv
Link to comment
Share on other sites

Contra !

Daca vrei sa ne "demonstrezi" ca esti bun pune niste lucrari facute pe moment, si aia cu battle, mai mult de 11-12 ani nu cred ca ai.

Si daca te crezi asa de bun, avatarul tau spune toata experienta ta in ps.

Edited by kidsss.
Link to comment
Share on other sites

 

Motiv :  Pentru ca m-am nascut in 1998

Experienta [ Creatii ] : Am lucrari vechi, dar daca vrei, Denisa, imi poti da un test, avatar/semnatura/logo ce vrei tu. Am lucrari cu numele altor comunitati pe ele, pentru ca mai am gradul de designer pe multe comunitati.

 

In primul rand, amice, te faci singur de ras.

In al doilea rand, Denisa, pentru astia care-s nascuti in '98 e vreo dezlegare, ceva? :))))

In al treilea rand, daca doreai intr-adevar gradul de designer, puteai face cateva creatii, nu cred ca dura asa mult.

In al patrulea rand, ma abtin sa nu te jignesc. Cum dracu' sa zici ca ai designer pe alte comunitati? Daca vrei grad de designer pe rangfort, nu trebuie sa ai alte grade pe alte comunitati de gaming.

In concluzie, ai un mare CONTRA!

Edited by Heisenberg;
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S-a zis tot ce era de zis.

Pe langa faptul ca ai tendinta sa jignesti acest staff, ceea ce eu nu permit asa ceva, te mai si lauzi cu ceva ce nu ii cazul.

Adica ok, esti bun, ai impresia ca il poti batea pe revv oricand la un battle, insa nu ai putut sa pui cateva creatii ? Hai sa fim seriosi.

Daca nu ai putut sa faci niste creatii pentru cererea ta de aplicatie, pentru un grad, la ce ar trebui sa ma astept la cererile facute de useri la categoria Design - Cereri ? Am mai avut din astia, care au primit acces, insa de raspuns la cereri..s-au facut ca ploua. :)

Ramai cu gradul care il detii pe acele comunitati si iti dorim succes acolo !

 

# Respins.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...