Jump to content

Help Me !


FURTUNA PE # BOSFOR

Recommended Posts

  • Ce problema intampinati ? : Nu merge OpenGL pe Counter-Strike

  • De cand intampinati aceasta problema ? : De cand am instalat win 10 . 

V-ati mai confruntat in trecut cu aceasta problema ? : Nu. 

Ati efectuat modificari la pc / laptop inainte ca problema sa apara ? : Nu 

 

 

  • Am vazut tot felu de chestii pe google , cu placa video , problema este ca pana acum mi-a mers OpenGL , dar de cand am win10 nu mai merge , astept cateva ideii ce sa fac .

Link to comment
Share on other sites

As dori sa imi lasi si un Screenshot de la o eroare ceva ce are pe langa asta incearca sa iti faci setarile in launch options din acest topic > http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/987-cs-16-launch-options/

Nu am nicio eroare , daca folosesc OpenGL , se misca in poze , deci pur si simplu poze. 

 

Si eu am avut aceeasi problema pe windows xp,i-am dat un reinstall la cs si a mers,daca nu merge ia  msvcr70.dll si copieaza-l in windows/system32 .

 

Sau reinstealaza toate driverele placii video

Nu este de la windows este prima data cand folosesc windows 10 , si am aceasta problema + nu pot descarca acel fisier. 

Link to comment
Share on other sites

Nu am nicio eroare , daca folosesc OpenGL , se misca in poze , deci pur si simplu poze. 

 

Atunci reinstaleaza driverul de la placa video , ma gandesc ca de acolo vine problema , sincer si eu folosesc Windows 10 Pro si nu am avut niciodata problema asta mai ales ca folosesc Windows 10 de cand Microsoft la anuntat Oficial.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...