Jump to content

Unban | Rezolvat


MADIIIE

Recommended Posts

  • Nick-ul cu care jucai: MADIIIE.
  • IP-ul/ SteamID-ul: STEAM_0:1:14392135
  • Serverul pe care ai fost banat: MIX.RANGFORT.RO
  • Motivul: PA
  • Data + ora primirii banului: 12.03.2016 + 02:50
  • Adminul care te-a banat: seth.
  • Dovada: Eram in timpul meciului si au inceput sa se certe unul din echipa mea cu echipa cealalta (seth.gazela.reidlos) au continuat pe ts mai mult gazela se certa dar asta e partea a 2 si a vazut ca nu.i raspunde l.a pus pe seth sa ii dea ban pe ts..dupa gazela a continuat sa.si caute anturaj cu mine(el e un fel de mascota al ts.ului presupun doar el vorbea si radea singur) a vazut ca nu i raspund i.a spus iar lui seth dai si ei ban...Am primit ban pe motiv de "vb frumos" pe ts si pe serv de mix la fel..hmmm nu stiu de unde pana unde acest motiv. Astept si eu o explicatie Seth..sau Gazela ca am vazut ca faci ce zice GAzela tu.

post-3200-0-91233600-1457745018_thumb.jpg

Edited by MADIIIE
Link to comment
Share on other sites

dupa gazela a continuat sa.si caute anturaj cu mine(el e un fel de mascota al ts.ului presupun doar el vorbea si radea singur) a vazut ca nu i raspund i.a spus iar lui seth dai si ei ban...

 

 

- Atribui denumiri unei persoane , nu unui lucri , nu cred ca esti tu in masura sa il faci mascota

-Nu trebuia sa ii zica lui seth sa iti dea ban pentru ca si el are admin , pe mix dar si pe ts.

 

 

 

Astept si eu o explicatie Seth..sau Gazela ca am vazut ca faci ce zice GAzela tu.

 

- Sa nu discutam despre cine cauta anturaj , e clar ce ascunde fraza asta.

 

 

 

Am primit ban pe motiv de "vb frumos" pe ts si pe serv de mix la fel..hmmm nu stiu de unde pana unde acest motiv. 

 

- Stai linistita , stie lumea ca nu esti usa de biserica.

 

Pentru ce vrei unban ? Oricum nu mai esti bine primita 

 

ps : daca boxa nu e activa , nu inseamna ca nu asculta nimeni

Link to comment
Share on other sites

Asa i.a spus pe ts " hai dai ban si ei".Erai prezent pe ts aseara si stii ca nu a fost asa?.Adica caut eu anturaj:))))) ? Ce lume stie ca nu sunt eu usa de biserica?ma cunosti tu pe mine? Nu iti inteleg aceste afirmatii:) . Si de ce n-as fii bine primita ce v-am facut? Am jucat mai bine ca voi si nu se accepta asa ceva?

Link to comment
Share on other sites

in primul rand nu s mascota nimanui...al doilea rand nu caut anturaj la o fata care si a pierdut copilaria pe cs si are 100 kg pe un picior....daca vrei sa ne jignim,ne jignim pana cand doresti....cel mai bn toti intr o sedinta pe ts si lamurim problema....daca erai fotomodel numai statea la pc sa joci cs in pnm...uitate bine la avatarul meu,ca nu ai sa ajungi asa nici in visele tale...

Edited by Gaz3La
Link to comment
Share on other sites

Ai venit intre noi, astia de jucam seara de seara si ai fost bine venita. Totul pana cand maimuta pe care ai adus-o a inceput sa injure in stanga si in dreapta si i-am zis cu frumosu' sa se potoleasca, cu totii, si tie ti-am zis sa-l potolesti pe lingau ca tu l-ai adus pe server.

 

Acum ca tu continui sa jignesti, arata ce potential ai tu si e aiurea, cum ar fi sa intru eu la cineva pe mix, sa fie 9-10 acolo si sa incep sa-i injur pe toti. Ar fi urat!

 

Am vazut si reclamatia ta care nu'si are rostu', din punctu' meu de vedere, daca mananci un cac@t, asumati-l. Tu l-ai mancat pe tot, inca ai urme la gura si acum ai venit aici sa te scuzi cum ca nu ti-a placut, vorbesc metaforic.

Link to comment
Share on other sites

 Am jucat mai bine ca voi si nu se accepta asa ceva?   ---->   frumusete mica tu conectezi creierul cu mainile atunci cand tastezi , ce treaba are jucatul cu stilul asta pervers al tau si a prietenului tau pgl-ist  de a aborda lumea ??? vazand ca ban-ul pe ts a fost de 6 ore abia ast sa intri sa purtam o discutie despre ce si cum a fost treaba aseara ... sunt satul de astia care sufera in joc si se cred mult prea mult superiori celorlalti , si prefer sa mentin 10 playeri modesti pe srv , decat 1 player care imi sufera mereu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

in primul rand nu s mascota nimanui...al doilea rand nu caut anturaj la o fata care si a pierdut copilaria pe cs si are 100 kg pe un picior....daca vrei sa ne jignim,ne jignim pana cand doresti....cel mai bn toti intr o sedinta pe ts si lamurim problema....daca erai fotomodel numai statea la pc sa joci cs in pnm...uitate bine la avatarul meu,ca nu ai sa ajungi asa nici in visele tale...

 

ma cunosti ma tu?stii ca am 100 kg pe un picior?calmeaza-te ca nu m-am luat de atitudinea ta de badaran...abtine-te de la afirmatii din astea

 

 Am jucat mai bine ca voi si nu se accepta asa ceva?   ---->   frumusete mica tu conectezi creierul cu mainile atunci cand tastezi , ce treaba are jucatul cu stilul asta pervers al tau si a prietenului tau pgl-ist  de a aborda lumea ??? vazand ca ban-ul pe ts a fost de 6 ore abia ast sa intri sa purtam o discutie despre ce si cum a fost treaba aseara ... sunt satul de astia care sufera in joc si se cred mult prea mult superiori celorlalti , si prefer sa mentin 10 playeri modesti pe srv , decat 1 player care imi sufera mereu 

 

cu ce ti-am suferi seth? tu te vezi ce scrii?pe bune acuma:)

 

Ai venit intre noi, astia de jucam seara de seara si ai fost bine venita. Totul pana cand maimuta pe care ai adus-o a inceput sa injure in stanga si in dreapta si i-am zis cu frumosu' sa se potoleasca, cu totii, si tie ti-am zis sa-l potolesti pe lingau ca tu l-ai adus pe server.

 

Acum ca tu continui sa jignesti, arata ce potential ai tu si e aiurea, cum ar fi sa intru eu la cineva pe mix, sa fie 9-10 acolo si sa incep sa-i injur pe toti. Ar fi urat!

 

Am vazut si reclamatia ta care nu'si are rostu', din punctu' meu de vedere, daca mananci un cac@t, asumati-l. Tu l-ai mancat pe tot, inca ai urme la gura si acum ai venit aici sa te scuzi cum ca nu ti-a placut, vorbesc metaforic.

 

v-am vorbit urat?nu v-am spus nimic:).Pune ss cand v-am vorbit urat.si ce treaba am eu cu el ca a inceput sa se injure cu voi?

Edited by MADIIIE
Link to comment
Share on other sites

O luam invers ca vad ca nu intelegi, eu vin cu cineva pe server si incepe si-si bage pwla in tot serveru' ca el e' nu stiu cine. El nu s-a injurat cu NOI, el ne-a injurat pe NOI si l-am dat afara.

 

La spectacolul facut de ala te ai alaturat si tu fara sa vrei, tu l-ai adus, ai mai jucat cu noi si n-au fost probleme, nu-ti da de gandit?!

 

Puteai sa vb. frumos, fara circ, era altceva.

Link to comment
Share on other sites

se vede din poza....si atat timp cat faceai alegeri si-l alegeai numai pe el,asta inseamna ca e cu tine si sunteti prieteni buni din copilarie..v-ati cunoscut pe cs...

Link to comment
Share on other sites

se vede din poza....si atat timp cat faceai alegeri si-l alegeai numai pe el,asta inseamna ca e cu tine si sunteti prieteni buni din copilarie..v-ati cunoscut pe cs...

termina.te cu afirmatii din astea cu prieteni buni..atata timp cat a venit cu mine la mix era si logic sa-l aleg...cik"numai pe el" si am jucat 2 mixuri...

Se vede din poza? :))) inseamna ca tu te pricepi bine la femei.In fine n-am facut reclamatia ca sa ma cert cu tine despre aspectul meu sau al tau.

In fine daca imi scoateti banul bine,daca nu tot bine.

HF

Edited by MADIIIE
Link to comment
Share on other sites

Topicul va fii inchis pana la decizia finala a lui Mavrk sa evitam spam-ul si daca mai vad jignirii din partea voastra va dau warn la toti.

Cat despre parerea mea e ca ati banato pe Madii doar din cauza la altcineva prin urmare nu ati procedat corect.

Mavrk deschzi tu topicul si dai decizia ta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...