Jump to content

Ajutor net


-db-M dracie

Recommended Posts

Aici unde stau impart conexiunea de internet cu inca un baiat.Problema este cu unul din laptopuri.Pe unul din ele nu mi merge internetul ,iar pe asta pe care sunt am unele probleme serioase la el,gen tastatura si alte cele...Am schimb ulterior cablu,mi-a mers la inceput ,iar de 2 zile nu mi-l mai ia.Daca cineva are vreo sugestie este bine venita.

Am incercat si de la setari si degeaba.

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Ai incercat sa reinstalezi placa de internet ,  fie ea  fibra optica  sau  wifii !

Hai pe ts

 

real real real :D il ajut eu nu te ingrijora ca stiu care e problema.

 

 

Aici unde stau impart conexiunea de internet cu inca un baiat.Problema este cu unul din laptopuri.Pe unul din ele nu mi merge internetul ,iar pe asta pe care sunt am unele probleme serioase la el,gen tastatura si alte cele...Am schimb ulterior cablu,mi-a mers la inceput ,iar de 2 zile nu mi-l mai ia.Daca cineva are vreo sugestie este bine venita.

Am incercat si de la setari si degeaba.

Multumesc anticipat.

 

Maine cand esti acasa cauta-ma pe Steam si sa ai TeamViewer 11 descarcat ca intru la tine in calculator si te rezolv , totusi puteai sa ma cauti sa te ajut :D

 

ON: Pentru restu care vor intampina aceeasi problema , cautati daca nu aveti probleme cu driverul de la placa de retea , propun Driver Booster pentru a detecta driverele necesare , le va descarca si instala cu aprobarea voastra.

In cazul in care driverul nu merge inseamna ca placa de retea nu mai raspunde corespunzator prin urmare daca aveti laptop si nu se poate schimba va fii o problema ca va trebui sa achizitionati o placa de retea externa conectata via USB.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...