Jump to content

unban seth


seth89

Recommended Posts

Numele tau: seth


Cine ti-a dat ban: BlackPearl


Motivul banului: injurii la adresa staff-ului si a serverului


Dovada(printscreen): <14:06:47> You are banned permanently. Reason: "Jigniri fata de membrii serverului si a staff-ului"


 


As dori ca increzutul de Black sa imi vina aici cu o inregistrare sau un printscreen in care eu am adus injurii fata de staff si fata de server , administrator sau nu trebuie sa aduca o dovada , dar faza e ca nu exista dovada , decat daca vine cu cativa martori care sunt prietenii lui , pana la urma motivul este numai 1 : razbunare si sa arate si el ca e sus la comanda , cand ti-am zis sa vorbesti cu mine nu ai avut tupeu , acceptam ban cu cea mai mare placere , dara macar sa imi fi spus ce aveai pe suflet , dar de unde atata sange in .... , ai preferat sa dai miseleste ban 


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

invidia si dusmania asta ce fac din om :)) , chiar imi pare bine ca ai dat ban , inainte nu eram sigur ca esti invidios , dar acum s-a lamurit totul :))

 

As dori ca un administrator sa lasa reply aici si sa imi spuna daca ceea ce am spus eu in logo mai sus e motiv pentru ban permanent  , sau ban-ul permanent se datoreaza asa cum am spus eu invidiei lui fata de mine 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

seth89  Tu injuri pe toti te certi cu toti si tot timpul zici ca ai dreptate. Baiatu, gresesti

si nu stiu altul mai dusmanos ca tine. Te stiu bine ce poama esti tu

membru nou cu 3 posts pe comunitate si pretinzi ca ma cunosti ??

Black daca trimiti pe cineva sa dea reply aici macar trimite unul mai vechi , nu imi veni cu toti anonimii te rog , am pretentii de la tine 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Și-aici a ajuns suferința. =)))) Seth e om cinstit, și om cu cap. Dacă jignește sau face zarvă o face cu un motiv omul, că de nebun, nu o face. BlackPearl e problema lui ce face, dar eu zic așa, la mulți li s-au urcat gradele la cap, și-n plus, să pupi lumea-n așa-n fund, nu-i frumos. P.S:Știu că nu sunt în staff, dar a trebuit să zic ceva aici. Se pupă lumea rău. Baftă, peace ! 

Link to comment
Share on other sites

membru nou cu 3 posts pe comunitate si pretinzi ca ma cunosti ??

Black daca trimiti pe cineva sa dea reply aici macar trimite unul mai vechi , nu imi veni cu toti anonimii te rog , am pretentii de la tine 

 

Daca e sa ii aduc pe toti care i-ai injurat si banat pe MIX si pe TS in trecut cred ca ar fii o nebunie aici , pe baiatu de mai sus nici nul cunosc nu stiu cine e.

 

 

Și-aici a ajuns suferința. =)))) Seth e om cinstit, și om cu cap. Dacă jignește sau face zarvă o face cu un motiv omul, că de nebun, nu o face. BlackPearl e problema lui ce face, dar eu zic așa, la mulți li s-au urcat gradele la cap, și-n plus, să pupi lumea-n așa-n fund, nu-i frumos. P.S:Știu că nu sunt în staff, dar a trebuit să zic ceva aici. Se pupă lumea rău. Baftă, peace ! 

 

Spre diferenta de tine termina cu reply-uri ca nu ai tu nici o treaba cu acest server sau cu acest ban dat deci veziti de problemele tale ca e mai bine.

Bun deci seth sau Bogdan cum vrei tu sa iti zic pana acu nu ai facut altceva decat sa ma ataci si sa ma jignesti la fel si prietenasii tai , de ce pana sa fii revenit eu inapoi nu te-a mai interesat de comunitatea asta de serveru asta , de ce pana sa revin eu nu te-a mai interesat de gradu tau de Super Moderator ? 

Pana acu nu ai venit sa vezi cum stau lucrurile in schimb cand ai vazut ca am revenit ai sarit direct pe mine si ai inceput cu jigniri si atacuri cautand cearta si facand o drama fara motive , nu sunt invidios pe tine si nici nu am nevoie sa fiu deoarece toti ma stiu de aici si toti stiu cat m-am implicat pentru aceasta comunitate ceea ce tu nu ai facut , ceea ce ai facut tu a fost abuz peste abuz eram satul sa primesc mereu reclamatii din cauza voastra si am si eu treburile mele in viata mea privata asa ca am ales sa imi fac o retragere ca o pauza si daca veneam sa pup sau sa ling cum zici tu ma milogeam pentru mai mult dar nu am revenit pentru asta , am revenit sa il ajut pe adry , sa ajut comunitatea ceea ce voi nu ati facut pana acu decat sa banati playerii de pe Mix doar ca nu erau destul de vechi in comunitate sa joace si ei mixuri , ati facut diferente si ati alungat jucatori buni din aceasta comunitate mai pe scurt v-ati batut joc de munca altora pentru ca eu ii chemam aici sa joace voi ii banati sa nu mai intre si asa s-a ajuns ca comunitatea sa fie parasita.

Atat am avut de zis si terminatio cu reply-urile aiurea ca motive nu aveti , prin urmare pentru toate jignirile si atacurile personale ramai banat seth iar restu vedeti-va de treburile voastre inclus tu G1LL3T.

Link to comment
Share on other sites

Singurul motiv pentru care am revenit nu e ca te-ai întors tu , nici măcar nu știam ca mai am gradul după ce m-am retras credeam ca mi l-au scos , și nu știam nici ca tu ai revenit la gradul de administrator , singurul motiv pentru care am intrat acum 2 zile pe ts e faptul ca au venit câțiva playeri de aici de pe comunitate pe ts-ul unde sunt acum , și mi-au spus : ba seth , vezi sa nu mai intri pe ts.rangfort.ro , ca BlackPearl e administrator, și a zis ca abia așteaptă sa intri sa te baneze :| , chiar în momentul în care am auzit am și intrat pe ts , pentru ca vroiam sa îmi dai ban-ul când eram și eu prezent, și sa îmi fi spus ce aveai pe suflet, dar din păcate nu am avut ocazia , tu ai preferat sa îmi dai ban după ce am ieșit, dacă erai destul de matur vorbeai cu mine , nu stăteai pe.mute și ii puneai pe panda și db sa vorbească, știu ca erai acolo și ascultai , ca dacă nu erai la pc nu aveai cum sa îmi scoți gradul , deci încă o data dovada de lașitate

Link to comment
Share on other sites

Singurul motiv pentru care am revenit nu e ca te-ai întors tu , nici măcar nu știam ca mai am gradul după ce m-am retras credeam ca mi l-au scos , și nu știam nici ca tu ai revenit la gradul de administrator , singurul motiv pentru care am intrat acum 2 zile pe ts e faptul ca au venit câțiva playeri de aici de pe comunitate pe ts-ul unde sunt acum , și mi-au spus : ba seth , vezi sa nu mai intri pe ts.rangfort.ro , ca BlackPearl e administrator, și a zis ca abia așteaptă sa intri sa te baneze :| , chiar în momentul în care am auzit am și intrat pe ts , pentru ca vroiam sa îmi dai ban-ul când eram și eu prezent, și sa îmi fi spus ce aveai pe suflet, dar din păcate nu am avut ocazia , tu ai preferat sa îmi dai ban după ce am ieșit, dacă erai destul de matur vorbeai cu mine , nu stăteai pe.mute și ii puneai pe panda și db sa vorbească, știu ca erai acolo și ascultai , ca dacă nu erai la pc nu aveai cum sa îmi scoți gradul , deci încă o data dovada de lașitate

 

Gradul ti l-am scos cu o zii inainte defapt la multi le-am scos gradul pentru inactivitate dar evident barfele merg aiurea din sat in sat si nu , nu eram la pc dormeam dupa cum am zis am si eu treburi in viata mea personala si in ziua respectiva am fost la cursuri si am avut si treaba cand am ajuns acasa eram frant am stat 5 minute la calculator si dupa aia m-am bagat la somn dupa care m-am trezit dupa 2 ore ca m-a sunat cineva deci nu mai inventa lucrurile fara a fii necesar oricum vrei sa vorbim ? Ok nui nici o problema vorbim oricand vrei tu dar termina cu dramele astea sincer nu isi au rostu oricat nu ma suportati voi eu nu am ce sa va fac nu pot fii pe placu tuturor.

 

EDIT:

Ti-am scos banul poti sa intrii sa vorbim oricand vrei tu.

Rog cineva sa dea lock

Edited by Syndicate
Link to comment
Share on other sites

Ma seth,deja nesimtirea ta intrece orice masura,ai grija cum folosesti cuvintele,ti-am sp ca nu este la pc in momentul acela.

Te-as ruga frumos sa te limitezi la cuvinte la adresa mea,totusi nu ti-am spus nimic nici atunci cand ai intrat pe T.S si i-ai scos gradele lui Black si mie vip.ul,dar nici asta nu-mi pasa ..Daca era adevarat macar ce spuneai "ai lins pana cand ti-ai luat gradul inapoi eh?" apreciam faptul ca nu este vorba de "aere de vedeta",dar tinand cont acum 2 zile eram pe ts cand s-a discutat despre intoarcerea lui Marius ,comentariile tale sunt 0.

Daca tot e o "drama" ce se petrece in acst topic macar sa stim si noi daca ajuta intr-un fel sau altul  cumva comunitatea sau server de TS ??!

Ca si data trecuta seth te-ai dat in spectacol si de data asta la fel ai facut ! Ce satisfactie ai avut deschizand acest topic? :))

Te-as ruga frumos sa nu ma implici in "discursurile" tale ca totusi nu fac parte din drama ta! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...