Jump to content

CERERE UNBAN FLY


fly1984

Recommended Posts

Nick:FLY

 IP:89.34.211.25

STEAM ID:

Data si ora:6.05.2020

Adminul care te-a banat:-bd-M

Dovada: Nu stiu cum anume se face o cerere de unban..dar am insistat,intrucat mi s-a parut aberant ceea ce am patit. Am jucat in trecut pe rangfort...mi s-a oferit si admin ,dar neavand timp sa joc si sa intru constant am refuzat. In data de 6 mai 2020 jucam pe Reddevil...mi s-a solicitat wg,am dat si apoi mi s-a permis sa joc! asta pana la un moment cand am primit ban si destroy de la un admin,asta fara motiv,fara sa imi zica nimic. Apoi am intrat din nou pe server si a intrat si -db-M si dupa insistente si gag-uri aiurea a recunoscut ca el mi-a dat ban. am intrebat motivul si a zis ca am aim. Eu am 36 ani nu sunt copil  sa joc cu aim,plus ca nu stiu macar cum se baga asa ceva. eu intru sa ma distrez atunci cand pot. a zis ca are si dovada...demo...si ca am silent aim. cee ce nu inteleg este motivul pentru care mi-a dat destroy la cs!!Nu tin neaparat s aintru pe serveul lui...am vazut ulterior ca este co-owner...dar nu mi se pare o atitidine potrivita pentru un admin si cu atat mai mult pentru owner. A fi admin nu este un privilegiu ci mai degraba o responsabilitate! Cam atat am avut de zis. o zi faina!!

Link to comment
Share on other sites

"Dovada: Nu stiu cum anume se face o cerere de unban."  Esti sigur ca nu stii? Din cate mi amintesc eu ,sunt convins ca esti convins ca stiu ca stii sa deschizi un topic "cerere unban " la sectiunea corespunzatoare serverului unde ai primit ban pe nedrept.

 

Ti-am spus sa mergi pe forum sa faci cerere de unban,in schimb tu ca doar estu un zmeu ,ai vrut sa mi demonstrezi mie ca ti dai rr la modem si intri din nou. 

Ai primit gag de la server ( serverul nu permite anumite cuvinte,gen reclamatie .../L 05/06/2020 - 22:37:46: FLY : "SPUNEAM CA ACUM O ORA APROXIMATIV"
L 05/06/2020 - 22:39:45: FLY : "TREBUIE SA FAC RECLAMATIE" )

Nu cred ca ti-am recunoscut eu tie ceva anume,inafara faptului ca ti-am spus sa faci cerere unban.     Posibil sa ai probleme cu vederea .(nici macar nu ai purtat o conversatie cu mine ,inafara de ce am mentinut)

EU cand banez pe cineva,sa fii sigur ca am un motiv intemeiat.

Ramai cu ban-ul dat ,stii dc? Un player cand primeste ban si se simte nevinovat ,face o simpla cerere de unban.nu sa mi dovedeasca mie ca poate sa si dea de N ori rr la modem si sa reintre pe sv.

L 05/06/2020 - 21:18:02: Adminul *RD * green_eyes ❤️ C a folosit comanda PIKA pe: FLY cu ip: (89.34.213.204)

L 05/06/2020 - 22:43:37: Adminul *RD * -db-M ❤️ M a folosit comanda PIKA pe: FLY cu ip: (89.38.70.134)
L 05/06/2020 - 22:48:29: Adminul *RD * -db-M ❤️ M a folosit comanda PIKA pe: FLY cu ip: (89.34.211.25)

SI stai tu fara griji ca stiu ce responsabilitate am si nu am nevoie de lectii de adminat.

O seara buna.

RAMAI BANAT (deocamdata ,pana nu ti dai rr din nou la modem si intri pe sv).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...