Jump to content

Cerere resource eLegganT [RESPINS]


eLegganT

Recommended Posts

Nume : Robert
Nick : eLegganT
Vârstă : 15
Motiv : Sa ajut comunitatea .
Adresa de contact : diz.twist Y!M!
Timp alocat forumului :
Aproape toata ziua + noaptea

 

De ce secţiuni doreşti să te ocupi ?

 

  • Resurse CS:GO

Ce site-uri de resurse accesezi ? Putine ,oricum ..

Cât timp poţi aloca upload-ului de resurse  ? Cat este nevoie .

P.S. Scuzat-mi atitudinea de ieri . Am avut probleme grave cu parinti din cauza scolii ,deoarece am facut niste belele grave . Scuzele mele ! Imi pare rau !

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ai facut cererea asta ca sa iti bati joc de noi, ieri ai facut cerere retragere deoarece stiai ca nu mai ai multe zile in staff, din cauza nesabuintei tale de care ai dat dovadata.

 

Nu cred ca o sa mai faci parte din staff.

 

De la mine un mare contra!

 

P.S -> Te rog nu mai sterge/ascunde modelurile facute de Denisa ! te umilesti singur.

Edited by RF SiLviu
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1. Te-am avertizat atat eu , cat si Silviu in repetate randuri in privinta anumitor lucruri , nu ne-ai bagat in seama.

2. Ai facut cerere de retragere si ai tipat in gura mare pe chat anumite lucruri , lucruri care a dat dovada de "maturitatea" ta .

 

Si eu am probleme ( toti avem ) , insa nu zbier in gura mare pe chat si nici nu ma razbun pe x sau pe y.

Daca nu esti capabil sa iti ti problemele personale departe de aceasta comunitate , din punctul meu de vedere nu ai ce sa cauti in acest Staff.

Ai primit o sansa , ti-ai batut joc de ea . De ce am crede ca nu vei face la fel in continuare?

Contra.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1. Mi-am dat seama ca am gresit  . 

2. Am vrut sa-mi cer scuze fata de voi ,dar era prea tarziu .

3. Fiecare om are cate-o scapare si cate-o slabiciune ,nu-i nimeni perfect . 

4. Vreau sa ajut comunitatea in continuare ,cu ce pot . 

5. Nu o sa mai fac reclama ..nu o sa mai fac nimic . O sa am grija la oridce detaliu . 

     Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...