Jump to content

Cerere semnatura mondialu'


DMG mondialu

Recommended Posts

Data viitoare te rog sa aduci si stock-ul , nu avem de unde sa stim ce gusturi aveti voi .. spre exemplu eu unul din descriere ta, ma apucasem sa caut stock cu Desenele Cars, le stii ? Da ..


 


Rich-Clothing-Designer-Car_zpsb000dceb.j DodgeViper-UniqueWallsBlogspotComdsf_zps Rich-Clothing-Designer-Car2_zpsd4de33f5. DodgeViper-UniqueWallsBlogspotCom_zps5de


 


LE : Am vazut avatar eu, imi cer scuze, voi face si o semnatura diseara cand ajung de la munca .. oricum se pare ca iti place si unul din avatare.

Link to comment
Share on other sites

 

Avatar/Semnatura/Logo/Banner/etc : Semnatura

Tema pozei / Stock-ul dorit ( obligatoriu ) : cars

 

 

Extras din regulament ->

 

- Link-ul catre poza dorita nu este obligatorie, puteti cere o tema, sau uploadati o imagine dorita ! Link-uri de urcat pozele sunt : www.postimage.org  / www.imageshack.us/ www.imgur.com.

 

 

Data viitoare te rog sa aduci si stock-ul , nu avem de unde sa stim ce gusturi aveti voi .. spre exemplu eu unul din descriere ta, ma apucasem sa caut stock cu Desenele Cars, le stii ? Da ..

 

 

 

Nu a gresit cu nimic , e specificat clar ca au voie sa puna doar tema . Daca nu le convine stock-urile alese de voi , se vor invata minte ca data viitoare sa puna stock-ul gresit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...