Jump to content

Reclamatie GaZ3L4


Klu

Recommended Posts

Numele tau: Klu


Numele reclamatului: GaZ3L4


Motivul reclamatiei: Abuz de grad


Dovada (printscreen):http://i.imgur.com/Ig7BBZ0.png 


Iar cand l-am anuntat ca ii scot gradul a spus asta: http://i.imgur.com/bYi6v8w.png


Incetati sa dati grade la copii de 15 ani doar pentru simplu fapt ca va sunt prieteni si mai sunt si nesimtitii pe deasupra  ;)

Edited by Klu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu.. Eu sunt plecat de joi si abia azi pe la 3-4 ajung acasa.. Il asteptam si pe gazela sa posteze sa vedem care a fost treaba si dupa vedem ce sanctiuni merita.

Link to comment
Share on other sites

Iti zic eu ce a facut.

stateam frumos pe canal la mine cand deodata a inceput sa mute toti useri la noi pe canal..

Prima oara le dau kick dupa canal, el ii muta iar.

Dupa care le-am dat kick dupa server.

Apoi il muta pe prietenul lui Iso..care incepe sa ne cante pe canal, ii dau kick, el binenteles il muta iar, atunci ii dau ban 1 ora.

Dar cum ei sunt smecheri ISo isi schimba userID, si intra iar.

La care Gaz3L4 il muta iar sa ne mai faca o cantare.

Am mers frumos la el pe canal unde era si i-am zis sa inceteze si a inceput sa ma ia peste picior, la care eu i-am scos gradul.

Si cand sa vazaut fara grad si ca nu mai poate sa faca misto de altii au iesit toti dupa ts.

Edited by Klu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu.. Eu sunt plecat de joi si abia azi pe la 3-4 ajung acasa.. Il asteptam si pe gazela sa posteze sa vedem care a fost treaba si dupa vedem ce sanctiuni merita.

 

@Gaz3l4 - care a fost problema ?

@Buleu - stii ceva de asta ?

 

La sedinta de data trecuta am cazut de acord sa nu se mai dea grad pe ts3 daca nu este activitate forum / ts3. Activitatea lui pe ts3 a constat in batjocura la adresa altor membrii , iar activitatea pe forum este inexistenta.

Care a fost problema? Fii serios , chiar crezi ca va avea bunul simt sa raspunda. Nici nu are ce sa zica , se poate verifica foarte frumos in logs.

De 2 ori i-am sters descrierea care a avut-o la profil ->

http://imgur.com/gYrsc6G

 

Asta e descriere de om serios care detine un grad in aceasta comunitate? Server-ul de ts3 ne reprezinta comunitatea , stafful unei comunitatii , reprezinta imaginea comunitatii la urma urmei , chit ca este pe forum , chit ca este pe server-ul nostru de ts3.

L-am anuntat frumos ca are o reclamatie , raspunsul lui a fost :

 

AHA

 

Sanctiunea este foarte clara : nu mai are niciun drept sa faca parte din administratia server-ului de ts3 si daca nesimtirea lui va persista , va primi ban .

 

# Reclamatie fondata , se vede clar din printurile puse de klu.

 

@ A luat odata remove de la gradul de moderator , pe urma a primit iar accesul.

Asta a fost dupa sedinta.

Nu caut nici o chichita , nu e la prima abatere de genul.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Denisa, ce e cu descrierea omului? Daca vrei gasim chichite de astea la multi din comunitatea asta,deci nu are rost sa vorbim de aia.

Gradul il avea cum mult inainte sa fie sedinta si nu s-au modificat gradele din motivul ca trebuia sa schimbam ts-ul.

Cum ai spus si tu, va primi remove. T/C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...