Jump to content

Maşinuţa lui LighT


LighT

Recommended Posts

Îl am de 3 ani de zile, a fost ceva la "vremea lui", acum cred că îl găseşti sub 600€.
 
302b422e30.png  793c6cf8ed.png
 
Poze la carcasă:
                     
1a1781bd7b.jpg     

 

Mouse: Trust GXT 32

Headset: Razer Kraken 7.1 (de care m-am impiedicat, rezultând în smulgerea firului din ieşirea USB)

Tastatura: Nu ştiu...cea care a venit cu achiziţia computerului

Mousepad: Razer Vespula (ha ha)

 

Ţin să precizez că joc majoritatea jocurilor apărute până în 2013 pe Ultra/High, aşa că nu râdeţi de placa video :))

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nui rau dar sa stii ca nu este asa ceva sub 600 euro inca LighT daca era imi cumparam eu ... a meu a costat 400 si e mult mai slab ca al tau pana in 600 gasesti i3 - i5 calculatoarele cu i7 si ceva genu la al tau costa in jur de 750 - 1200 euro.

Link to comment
Share on other sites

mmhh.. sub 600€ nu e atat, considerand ca placa video este destul de buna  si  ai un processor foarte bun  !

Dar din punctu meu de vedere ai un pc bun, daca vrei sa ai un pc mai puternic schimbi  placa video si gata, ai un pc de gaming desutl de bun !

De cat timp ai pc-ul asta ? 

Link to comment
Share on other sites

PC e calumea :X vreau si eu unul... :((( dar trebuie sa lucrez 6 luni sa imi iau un pc macar 70% din ce ai tu...

fac cam 80 euro lunar...

Edited by RF SiLviu
Sa nu mai vad posturi gen "calumea" s-au vor ajunge la cos !
Link to comment
Share on other sites

spor in continuare cu PC-ul...poate cand o sa imi iau eu pc... :| undeva in mai =] de ziua mea... poate pune si tata niste bani sa imi iau si eu pc :'(

si poate jucam si noi un gta IV / V tie pariu ca o sa iti mearga GTA V pe cel putin medium sau high.... si o sa il joci si fara lag... :(((((

Edited by cTK InSaNe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...