Jump to content

[ RangFort ] Cerere Designer GGH


GGH

Recommended Posts

Cerere Designer GGH ;

 

Nume : Georgiana
Nick : GGH
Vârstă : 21
Motiv : sub insistentele lui SUITS, pentru ca imi place sa lucrez in photoshop, pentru ca ma simt bine in momentul acela cand ii faci un avatar cuiva si ii place extrem de mult si-ti multumeste, pentru noi prieteni, pentru a incerca sa ajut si eu unde este nevoie, pentru a inmulti numarul de fete, pentru a reusi.
Adresa de contact : delice9319@yahoo.com
Timp alocat forumului : Cand nu sunt la munca / facultate forumul va fi deschis categoric. In pricipiu cateva ore bune zilnic.

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : Nu de mult timp, dar pot zice ca aseara m-am reapucat, dupa o pauza de cateva luni.

De ce te-am alege pe tine ? : Pentru ca-s eu si pentru ca pot si iubesc sa ma implic in toate.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Pentru a face parte din acest Staff, pentru a-mi ocupa un timp zilnic pierdut aiurea fara cauza, pentru a ajuta si a invata bineinteles de la altii mai experimentati.

Experienta [ Creatii ] : Nu pot pune ceva mai vechi pentru ca as face reclama, dar va pun cateva avatare facute aseara. Sper sa va placa !

 

minnie_zps72f12302.jpg gabitza_man_zps9dee0731.jpg DENISA_zps8eb6b719.jpg GGH_zpsad985d91.jpg

 

silva_zps655fb230.jpg SHOUYI_zpsf7c0a35b.jpg NOMERCY_zpsc46bfc88.jpg

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

PRO, imi place continutul, ai o varsta care ai putea sa te descurci cu creativitatea, blurul este foarte frumos.

PRO 

 

Te stiu ca esti capabila si ambitioasa, mult succes !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...