Jump to content

Prezentare SUITS `


SUITS

Recommended Posts

2vjo9lc.gif    Nick-ul tău : SUITS
2vjo9lc.gif    Prenume : Mihai - Ionut

2vjo9lc.gif    Vârsta :  22-23
2vjo9lc.gif    Locaţia :  Brasov
2vjo9lc.gif    Ocupaţie : Ofiter Bancar Raiffeisen Bank
2vjo9lc.gif     Jocul(rile) preferat(e) : Counter Strike / NFS / Age of Empire

2vjo9lc.gif    Hobby-urile tale : documentare, calatoriile, masinile, "chestii" inter/intrabancare , s.a.m.d .
2vjo9lc.gif    Interese : Colaborari, Proiecte, Ajutor, Invatare .
2vjo9lc.gif    O descriere despre tine : Salut, sunt SUITS, in viata reala Mihai Mihalache, student in anul IV la Brasov la Universitate, de curand angajat la Raiffeisen -  Bank pe post de "baiat rau" ( colectare restante LN/OD/CC ) . Nu-s chiar asa de rau, ve-ti vedea ca aparentele inseala. N-am venit singur aici, am venit cu un intreg batalion, o "galeata" de oameni cu experienta, seriosi, capabili si buni prieteni ( nu i-am adus eu, am fost "furati" :)) , si cu siguranta nu am fost ultimii, vor mai veni si multi altii ) .
2vjo9lc.gif    De unde ai aflat de Comunitatea Rangfort? : O poveste lunga, extrem de lunga, dar intr-un cuvant : "Denisa" .
2vjo9lc.gif    Numele prietenilor aflati în comunitate (dacă există) : Denisa, gabitza_man, SHOUY, v_1 Red, da_silva, utzu, Minnie, ADdvencer, markus etc. ( cam toti veniti in ultimele zile aici + cei care erau deja de vreme buna, dar eu "n-am stiut" de ei. 
2vjo9lc.gif    O poză cu dumneavoastră : ( fata din poze este GGH, multi o cunosc, iar in curand isi va face si ea cont aici, si va incerca o activitate pe partea de Design )

IMG_20140820_161919_zps489dc602.jpg

 

IMG_20140818_100238_zps9b396123.jpg

 

IMG_20140614_180524_zpscb73efc2.jpg
 

2vjo9lc.gif    O frază de sfârşit : Abia astept sa ma cunosc si cu restul si sa colaboram, sa ridicam aceasta Comunitate la cel mai innalt rang.

 

Cu respect,

SUITS

Edited by SUITS
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Aham de la Denisa ai aflat tuti D$^%# si Bi$&* si hrisK(^ si cand(*& si lumanarea si alta*^% si daca mai gasesc ceva sfinti si obiecte bisericesti revin cu edit

 

@Denisa toti sufera dar eu sunt in capul mesei, trist in p*(6 mea

Edited by v_1 Red
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@red , daca erai popa ma injurai de toti sfintii :))))

@Denisa, si ea te saluta, o sa se integreze si ea cat de curand.

 

Bai, nu pot sa vad notificarile si nici like sa dau, tot probleme de genul "alora" sunt si aici?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...